Spordiklubid 2017/18. õppeaastal

 

Spordisaali graafik

 

Huviringid 2017/18.õppeaastal

Ring Klassiaste Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
Viimsi Kunstikool 1.-2. klass ruum  N 14.45-17.00

N 17.00-19.15

Elo Saar  elosaar@hot.ee tasuline
 Viimsi Muusikakool  ruum E213, 2korrus  N 13.00-18.00

L 9.15-15.30

 klaveriõpetaja

Sandra Meindok

 sandrameindok@gmail.com  tasuline

Huviringid 2017/18. õppeaastal

Ring Klassiaste Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
Mudilaskoor 

 

 2.-4. klass ruum F204  E 13.40-14.25

E 14.35-15.20

 Kerlin Takk

Eteri Parts

 kerlin.takk @   randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants  1. klass aula  K 12.45-13.30  Alar Aja  alar @ randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants   2. klass aula  N 8.00-8.40  Alar Aja  alar @ randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants
 3.-4. klass aula või võimla  E 13.40-14.25

R 8.00-8.40

 Alar Aja  alar @ randverekool.edu.ee tasuta

Rahvatants

 5.-6.klassid võimla  E 8.00-8.40

K 8.00-8.40

 Alar Aja  alar@randverekool.edu.ee tasuta
Taekwondo

 

 1.-6. klass aula  T 14.30-15.30

N 14.30-15.30

 Alar Aja  alar @ randverekool.edu.ee tasuline
Lauamänguring  1. klass  ruum B107

 

 N 13.40-14.25

 

 Kaie   Palumets

Helen Vaikre

 

 kaie@teadliknoor.ee tasuline
Bumble inglise keel

 

 1. klass, 2.klass ruum B105  T 13.40-14.40  Triin Terestal  

triin@bumble.ee

 

tasuline
Keraamikaring 

 

 

1.-6. klass ruum F103

 E 1. ring kell 13.30-14.30

E 2.ring kell 15.00-16.00

 Kristina   Markii  kristina.markii @   randverekool.edu.ee tasuline
 Koolibänd  Nooremate grupp 1.-2 klass ruum F205

Vanemate grupp al.3 klass ruum F205

 K 14.30-16.00

N 14.30-16.00

 Käll   Kruusmägi  haardemusic@gmail.com tasuline
Nupula 

 

 1. klass ruum B106

2. klass ruum B106

 K 13.40-14.25

K 14.30-15.15

 Liisu Jallai  liisu.jallai @ gmail.com tasuline
Taibu 

 

 1. -3.klass ja alustajad

2.-6. klass jätkajad

 E 12.45 – 13.30

E 15.30 – 16.15

 Alari Allika  alari @ randverekool.edu.ee tasuline
Robootika 

 

 3.-6.kl klass ruum F209

4.-6. klass ruum F209

 T 14.30 – 15.15

T 15.15 – 16.00

 Aleks Koha  aleks.koha @ gmail.com tasuline
Kokandus 

 

 alustajad (I õppeaasta)

kodunduse klass

jätkajad (II õppeaasta)

kodunduse klass

T 14.35-16.05

K 15.35-17.05

 Alari Allika

Rain Reitel

 alari @randverekool.edu.ee tasuline
Malering

 

 1.-3. klass ruum C107 K 13.40-14.25  Eve Kirmjõe  eve.kirmjoe@randverekool.edu.  ee tasuline
 Laste jooga

 

 3.-6 klass aula

1.-2 klass aula

 K 13.40-14.25

N 13.40-14.20

 Merle Västra

Merylin   Pavel

 merle@randverekool.edu.ee

noobihaldjas@gmail.com

tasuline

tasuline

 Akrobaatika ja tantsuline liikumine

 

1.-6 klass rühmaruum C-korpus, 1korrus

1.-6 klass spordisaal

K 17:15-18.15

L 12:00-13.00

 Kai Tanni kai.tanni@randverekool.edu.ee

tel.5221808

tasuta
Youtuberite ring

 

3.-6 klass C-207, 2 korrus N 13.40-14.25

N 14.35-15.20

 Marko   Laving

Anita Sibul

 2minutit@gmail.com tasuline
Noorkotkad ja kodutütred

 

 

1.-3 klass C-korpus, 1 korrus T 13.40-14.40  Avo Aljas avo.aljas@kaitseliit.ee tasuta

Randvere Kool Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond. Registrikood 75038807, E-Post randverekool@randverekool.edu.ee