Randvere kooli õpilasi ja õpetajaid toitlustab KLP Toit OÜ.

Hommikuputru saab süüa kell 9.15-9.40.
Ühe portsjoni (puder, või, moos ja piim) hind 2017/2018 õppeaastal on 0,50 EUR.
Hommikuputru saab tellida ette või tasuda sularahas kohapeal.

Koolilõuna hind 2017/18. õppeaastal on 1.60 EUR.
Koolilõuna eest tasub Viimsi vald.
Puuvilja ja köögiviljavahetund 10.25-10.35.
Söögivahetunnid on kell 11.20-11.40 ja 12.25- 12.45

Oote hind 2017/18. õppeaastal on 0,05 EUR.
Oodet pakutakse igal koolipäeval kell 13.20-14.40

Kosutava oote sööjate sekka pääsemiseks tuleb lapsevanemal söök ette tellida www.koolitoit.ee „TELLI“ lingile klikates.

Sissepääsukoodi saate, kui saadate soovi koos lapse nime, perekonnanime, klassi ja kooli nimega (näit. Chräroli Mets, 2 c, Randvere kool ) aadressile arved@koolitoit.ee.
Salasõna ja arve saatmise e- posti aadressi saate peale tellimiskeskkonda siselogimist muuta. Neile lastevanematele, kes tellimiskeskkonda on juba kasutanud, jäävad sissepääsukoodid endiseks.
Tehes tellimuse tellimiskeskuses, saavad Swedbanki kliendid tasuda arve koheselt pangalingi kaudu. Teiste pankade klientidele me pangalingi kaudu tasumise võimalust ei paku.
Et Teie laps oleks soovitud ajal oote sööjate nimekirjas, peab tellimus olema tehtud ja tasutud summa jõudnud KPL Toit arvedusarvele tellimuse tegemise päeva jooksul.
Seega palume koostöö ladusa toimimise nimel silmas pidada pankadevahelistele arveldustele kuluvat aega.

Puudumisest/mitte-söömisest teadaandmiseks klikkige kodulehe lingil „PUUDUMISED“.
Kui puudumine on märgitud eelmisel päeval hiljemalt kell 23.59, siis uue päeva sööjate nimekirjas Teie last juba ei ole ja tasutud summa liigub järgmiste perioodide ettemaksuks.
Puudumisi ei saa tellimiskeskuses teatada juhul kui tellimust ei ole tehtud, arve ei ole tasutud või summa ei ole meie arvedusarvele jõudnud.

Samuti lihtsustub ülevaate saamine puudutud päevade ja tasaarvelduste kohta, mis on kontole sisselogijale näha lingi „ARVED“ alt. Samamoodi on lapsevanemale nähtav ettemaksu jääk ning tasutud arved.

Parima koolisöögi nimel
KLP Toit