Õpilasi toitlustab Baltic Restaurants Estonia AS.

Koolilõuna hind 2023/24. õppeaastal on 1.65 €. Õpilaste koolilõuna eest tasub Viimsi vald.

Söögivahetunnid ja puu- ning juurviljaampsud on kell 11.20-11.40 ja 12.25-12.45.

Hommikupudru maksumus on 0.55 € ning oote maksumus on 1.10 €.

Hommikupuder kell 8.15-8.45, oode kell 13.30-14.45.

Võimalus on tellida huviringipakk (4 erinevat varianti), mille maksumus on 3.20 €– 3.90€ (jõuavad koolisööklasse koos ootega). Tutvu huvringipakkide sisuga SIIN.

>>MENÜÜ leiad siin.

Daily koolitoitlustuse pakutavad teenused

• hommikusöök
  • koolilõuna
  • koolieine ehk pikapäevarühma söök
  • huviringipakk

Koolilõuna valmistamisel

• EI PAKU
    • eeltöödeldud toorainet (nt sulfideeritud kartul jms) ning poolfabrikaattooteid
    • viineri- ja vorstitoodetest valmistatud roogasi
    • magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite
    • joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke
  • EI KASUTA
    • maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid
    • valmistoidu pulbreid – nt. kastme-,puljongi-, pulbrid jne.
    • vedelaid kontsentraate – supid, puljongid, kastmed. Puljongi valmistame naturaalsest toorainest.

Toiduraha maksmine

Hommikusöögi, koolieine ehk oote ja õpetajate lõunasöögi tellimusi saab teha mugavalt läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee.

Tellimusi saab toitkooli.ee esitada kasutajana sisse logides. Toitkooli.ee keskkonda sisse logimiseks vali sisselogimise viis: pangalink, ID-Kaart või Mobiili -ID.

Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Kasutaja valib toitkooli.ee „toidu tellimine“ kuupäevad, millal soovite lapsele sööki tellida (vastavalt soovile valige hommiku- ja/või koolieine ehk pikapäevarühma toit) ja kinnitage “vormista tellimus”.

Tellimust saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Eemaldatud päevad annavad teile varupäevad, mida saate kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

NB! Oodet palume kindlasti ette tellida aadressil: www.toitkooli.ee. Hommikupudru eest saab tasuda ka kohapeal sularahas!

Lisainfo: viimsi.kool@daily.ee

Kontakt: teenindusjuht Eveli Reinaru , Eveli.Reinaru@balticrest.com