CaptureRandvere kooli õpetajate koolitus “Vaikuseminutid”

Randvere Kooli õpetajatel on võimalus 2017/2018 õppeaasta kevadel osa saada nelja päevasest koolitusprogrammist.

Projektis osalemise eesmärk on toetada õpetaja õppe -ja kasvatustöös rakendatavate uuenduslike meetodite omandamist ja juurutamist: iseenda ja õpilaste toimetuleku- ja tunnete juhtimise oskusi, isiklikku heaolu klassi ja kooli kontekstis, õpetaja enda vajaduste märkamist ja nendega arvestamist.

Keskendumise ja meelerahu harjutuste järjepidev kasutamine aitab lastel paremini õppetööle keskenduda, mille tulemusel pikemas perspektiivis paranevad õpilaste õpitulemused. Projekt annab nii õpetajatele kui ka lastele oskusi stressirohkete olukordadega toimetulekul ja oma vaimse tervise eest hoolitsemisel.

Projekti kestvus: veebruar – juuni 2018

Projekt on saanud rahastuse SA INNOVE programmi “Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid” tegevuse „Koolimeeskondade ühine õppimine haridusuuenduste rakendumiseks“raames “Koolipõhise koolimeeskonna õpiürituse” toetusel.