Üritused

Täna toimus 4. klasside ettelugemise võistlus!

Täna, 3. oktoobril, kell 11.00 toimus Viimsi raamatukogus vallasisene 4. klasside ettelugemise võistlusvoor. Randvere koolist võttis üritusest osa kolm õpilast: Mattias Raidlo, Arle Aron Reidma ja Marta Tüür. Vabariikliku 4. klasside ettelugemise võistluse seekordne teema oli: “Kus hundist räägitakse”. Lapsed lugesid ette erinevaid muinasjutte ja lugusid, mis olid inspireeritud loomadest ja eriti hundist. Kõik lapsed pärjati tubli esituse eest väikse meene ja kiituskirjaga ning Randvere koolist sai eriliselt ära märgitud Arle Aron Reidma. Üleriigilisele võistlusele valis žürii esindama Haabneeme kooli õpilase Nele Oja.

IMG_4428

IMG_4424