Üritused

06.05.2017

Talgupäev ja orienteerumismäng

Randvere kool ja kooli hoolekogu kutsuvad teid laupäeval, 6. mail osalema kahel vahval üritusel, kooli esise korrastamise ja kaunistamise talgupäeval ja sellel järgneval meeskondlikul orienteerumismängul.
TALGUPÄEV algab kell 10.00 ja selle eesmärk on kooli ees asuvate puuringide muutmine kenadeks lilleklupideks, mis õitseksid maist oktoobrini ja mida oleks lihtne hooldada.
Kokku on kooli ees 18 puuringi. Ühte istutab kooli hoolekogu tulevase Randvere küla jõulukuuse. 17 ringi ootavad talgulisi. Igal suurel klassil on võimalik kujundada oma maitse järgi üks kooli ees asuv puuring, väikestel klassidel kokku 2 ringi.
Talgupäeva tööd on järgmised:
1) puuringis oleva murukamara koorimine ja äraviimine
2) puuringi täitmine mullaga
3) taimede istutamine ja väetamine
Talgulistel palume kaasa võtta aiakäru, vajalikud aiatööriistad, samuti ootame talgulistelt lahke annetusena taim, istikuid ja kasvu turgutavat väetist.
Kooli poolt pakume mulla.
ORIENTEERUMISMÄNGU start avatakse kell 12.00