Üritused

4.-6. klasside mälumängumeistrivõistlused

Juba kolmandat aastat järjest osalevad meie kooli 4.-6. klasside õpilased vallasisesel mälumängumeistrivõistlusel. Võistluste eesmärgiks on õpilaste silmaringi laiendamine. Õppeaasta jooksul toimub 3 vooru: I voor 9.-13. oktoober, II voor 15.-19. jaanuar ja III voor 2.-6. aprill.

4.-6. klasside mälumängumeistrivõistlusted toimuvad veebikeskkonnas Kahoot. 4-5 õpilase kohta, kes kuuluvad ühte võistkonda, peab olema üks nutiseade (telefon, tahvelarvuti vms). Igal trimestril toimub üks voor ja parimad selgitatakse välja kolme vooru tulemuste põhjal kõikides klassiastmetes – osalemine igas voorus tagab edu!

Igas voorus küsitatakse 32 küsimust erinevatest teemavaldkondadest nagu estica, loodus, ajalugu, sport, geograafia, varia, meelelahutus, teater, kino, muusika, kunst, kirjandus, poliitika, majandus, teadus jne.

proj61maardu71