Üritused

4. klassi eesti keele ja nuputamise õpioskuste olümpiaad

Teisipäeval, 27. jaanuaril toimus koolis 4. klassi eesti keele ja nuputamise õpioskuste olümpiaad, mis koosnes kahest osast – nuputamine ja infootsimine.

Infootsimise tööjuhend oli peidetud QR-koodi taha, mida võistkonnad pidid tahvelarvutitega skänneerima. Õpilastel tuli otsida infot ajakirjast Minu Maailm ning vastata erinevatele küsimustele. Tuli leida seoseid II maailmasõja, Alpide ja UFO-de vahel; leida täpne aadress, kus võib kohtuda Tallinna kuulsaima kummitusega; selgitada, mis otstarbel võidi ehitada Stonehenge jms. Nuputamisülesanded olid samuti peidetud QR-koodi ning neid tuli otsida tervest koolimajast.

Olümpiaadi võitsid Hella ja Britt. Palju õnne! Õpilasi juhendas õpetaja Mari Kauber.