Üritused

05.10.2016

4. klasside ettelugemise võistlus

20. oktoobril tähistatakse Eestis ettelugemise päeva, mida juba mitmeid aastaid on Eesti Lastekirjanduse Keskuse eestvedamisel ära märgitud vabariikliku ettelugemise võistlusega.

5. oktoobril teise tunni ajal toimub Randvere koolis Viimsi valla eelvoor, millel osalevad vahvad ettelugejad kõikidest meie kooli 4. klassidest ja Püünsi kooli 4. klassidest.

Võistluse võitja Valter Randvere kooli 4.c klassist esindab Viimsi valda Harjumaa ettelugemise võistlusel Keilas.

Merekultuuriaasta puhul on teemaks „Meri raamatulugudes”. Soovitusliku lugemisvaliku on koostanud Eesti Lastekirjanduse Keskus.

Teksti ettelugemiseks on aega 3 minutit. Raamatute väärtustamiseks palutakse ette lugeda raamatust, mitte paberilehelt.

ettelugemine2016