Üritused

24.09.2018

Alustame Maanteeameti projektiga: PEATU, VAATA, VEENDU!

Juba kolmandat aastat korraldab Maanteeamet koostöös Politsei-ja Piirivalveameti ning kohalike omavalitsustega koolide 5-6. klasside õpilastele kampaania PEATU, VAATA JA VEENDU! mille eesmärgiks on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel. Liiklusõnnetuste statistika järgi on üheks riskigripiks 8-14 aastased jalakäijad.

Kampaania ühe tegevusena viiakse 2018. aasta sügisel kooliõpilaste poolt läbi markeerimisaktsioon, mille käigus märgitakse ohtlike teeületuskohtade juurde kõnniteedele sõnum PEATU, VAATA, VEENDU!

Randvere koolis toimub kohtade markeerimine 24-26. septembrini. Projektist võtavad see aasta osa väikeste klasside ja 5. klasside õpilased!