Üritused

26.03.2015

I kooliastme matemaatikapäev

Esmaspäeval, 23. märtsil toimus 1.-3. klasside matemaatikapäev, mille raames lahendati põnevaid matemaatika- ja nuputamisülesandeid. Ülesannete valiku tegid õpetajad, võttes aluseks klassiastme õpitulemused. Parimad olid Lisett, Riko ja Henri (1.c), Trevor Kenneth, Karli ja Oscar (1.a), Eugen, Mia Liisa ja Taavi (1.b), Sten Kaspar, Torm ja Cathleen (2.a), Kevin, Margit ja Sten Markus (2.b), Valter, Roger ja Märt (2.c), Eliise, Norah ja Henri (3.a), Eliise, Iiris-Marie ja Andra (3.b), Jakob Markus (3.s). Aitäh kõigile osalejatele ning 1.-3. klasside õpetajatele õpilaste juhendamise eest!