Üritused

24.11.2016

Koos on huvitavam!

Septembrist kuni novembrini 2016 toimuvad Maardu Gümnaasiumi ja Randvere Kooli ühisprojekti “Koos on huvitavam!” raames temaatilised koostööpäevad. Projektis osalevad mõlema kooli 2.-4. klasside ja väikeste klasside õpilased, kokku 397 noort. Õpitakse üheskoos nii Maardu Gümnaasiumis kui Randvere koolis. Toimuvad temaatilised päevad, milleks on keelepäev, reaalainete päev, kaunite kunstide päev ja karjääripäev.

21.-22. novembril kohtuvad 2. klassid Maardu Gümnaasiumis ja 23.-24. novembril Randvere koolis. 25. novembril kohtuvad väikesed klassid Randvere koolis.

Projekti eesmärk on aidata erinevatest rahvustest õpilastel omavahel eesti keeles suhelda, parandada mitte-eesti emakeelega noorte keeleteadmisi, avardada kõigi õpilaste silmaringi ja pakkuda võimalusi leida teisest rahvusest sõpru.

Projekti rahastab Haridus- ja Teadusministeerium ja Maardu Linnavalitsus.maardu131kunst51maardu61