Üritused

31.01.2015

Muusikakooli õpilaste kontsert

Reedel, 30. jaanuaril oli koolimaja muusikat täis. Viimsi Muusikakooli ja G. Otsa muusikakooli õpilased käisid külas 1. ja 2. klasside õpilastel ja andsid meeleoluka kontserdi, kus kõlas nii klassikaline kui kaasaegne, rahulik ja tempokas muusika. Lastel oli võimalus tutvust teha flöödi, klarneti, oboe ja saksofoniga ning kiiremate palade puhul kutsusid tulevased muusikud lapsi lausa kaasa tantsima, plaksutama ja pillimängu jäljendama. Kui kontserdi lõpus küsiti, kes tahab pillimängu õppida, olid peaaegu kõik kohe valmis alustama.