Üritused

08.02.2016

Playbox

Randvere Kooli PLAYBOX´ide (stiilis “Su nägu kõlab tuttavalt”) esitamise võistlus

08. veebruar 2016.a kell 9.30

Playbox on staarijäljendamise konkurss õpilastele ning kujutab endast tuntud Eesti artistide matkimist.

Lähtudes hetkel kehtiva Põhikooli riikliku õppekava üldosast ja toetades pädevuspõhist õpet on ürituse eesmärgiks taotletavate pädevuste saavutamine läbi loovuse hindamise ning rõõmu tundmise liikumisest, loovast eneseväljendusest ja tegevusest asetades rõhu eneseväljendusoskuse ja –julguse kujunemisele ning õpilaste erivõimete ja huvide äratundmisele ning arendamisele.

1. Igast klassist ootame vähemalt ühte kuni 5-liikmelist Playbox´i esitajate gruppi.

2. Esitatava loo kestus kuni 4 min.

3. Esitatav lugu võib olla ka võõrkeelne, kuid Eesti muusikute looming (muusika ja sõnad).

4. Registreerida võistlusele hiljemalt 15.01 – küsi infot klassijuhatajalt

5. Registreerimisel saata esinemisel kasutatava muusika kohta link YouTubest ja kindlasti võistlejate nimed ja loo pealkiri.

Võistluse lõpuks selgub üks grupp, kes läheb meie kooli esindama Harjumaa võistlusel.

Edu ja jõudu!

Korraldusmeeskond