Üritused

Tähekese joonistusvõistlus

Ajakiri Täheke on taas välja kuulutanud ühe toreda joonistusvõistluse. Seekordne võistlus “Miks ma kooli hiljaks jäin?” tõukub hiljuti eesti keeles ilmunud raamatust “Teel kooli juhtus üks kummaline lugu …” Autoriteks Davide Cali ja Benjamin Chaud. Tuleb tuttav ette? Nojaa, sest ilmus ju aasta eest samadelt autoritelt tore raamat “Ma ei teinud oma kodutööd sellepärast, et …” Ja ka siis toimus joonistusvõistlus ja oli ju meie kooli Rasmus (3.a) nende laste hulgas, kes saatsid teele need kõikse paremad ideed.

Julgustage lapsi oma hilinemiste põhjused pildile joonistama. Olen üsna kindel, et ka Randvere kandis võib juhtuda pööraseid asju: ründavad ninjad, ei-tea-kust-ilmuvad mutt-elukad, imeflööti mängivad poisid ja mis kõik veel.

Plakat ja rohkem infot raamatukogust.

Joonistusõistluse “Miks ma kooli hiljaks jäin?” tähtaeg on 2. mai.

Joonistused saata Tähekese toimetusse. Piltide saatmiseks võib kasutada ka Lastejaama keskkonda.

Vaata ka: