Üritused

27.05.2015

Vahvad tantsupäevad Kosel ja Paldiskis

16.-17. mail toimus Kosel üleriigiline koolinoorte rahvatantsufestival tunnuslausega “Rahvarants paneb silma särama”. See on igakevadine traditsioon, mis esimest korda jõudis Harjumaale. Festivalil näitasid oma oskuseid ka meie vahvad 3. klasside rahvatantsijad.  Lastel oli võimalus osa saada erinevatest õpitubadest ja osaleda laste omaloominguliste tantsude kontserdil.

23. mail lõid Randvere kooli 1.-2. klasside lapsed kaasa põlvkondade peol Paldiskis. Peo pealkiri oli „Kui ootab sadam“ ja see toimus juba 20. korda. Osalejaid oli 360 ja lapsed esitasid kokku 6 mereteemalist tantsu.

Olid igati vahvad üritused. Suur tänu õpetaja Anlile ja vanematele, kes olid oma lastele kaasa elamas!