19.09.16

Väikeste klasside õpilased külastasid Loodusmuuseumi

14. septembril külastasime 1/3.U, 7/9.T, 3.-5.T, 3.RE, 2.-3.LR/R klasside õpilastega KIK projekti raames aktiivõppeprogrammi Eesti Loodusmuuseumi. Kohale sõitsime ühistranspordiga, õppisime, kuidas minna ohutult üle tee ja kuidas peab bussis käituma. Muuseumis osalesime õppeprogrammis „Avastuste ruum – meeled ja meeleelundid“. Lapsed said katsudes, kuulates ja vaadates teada, kuidas loomad maailma tajuvad. Saime vaadata ekraanilt iseennast läbi koera, kärbse ja kala silmade. Arendasime oma kompimismeelt läbi erinevate materjalide katsumise. Kuulasime kõrvaklappidest, kuidas erinevad loomad kuulevad helisid. Lapsed nautisid kõiki tegevusi ja kasutasid ära kõik võimalused, mida see meile pakkus. Pärast vaatasime muuseumis omapead ringi, vaatasime loomatopiseid ja selle käigus õppisime ka ära mõned uued loomad.

Kokkuvõtte koostas erivajadustega õpilaste klassiõpetaja Raili Tüür.