26.11.15

2.-3. klasside tüdrukute edu maakondlikul rahvastepalliturniiril

Kolmapäeval, 25. novembril käisid Harjumaa koolide 2.-3. klasside tüdrukute rahvastepalliturniiril meie kooli esindamas Rebecca, Lisett, Margit, Grete Adele, Dorel Lisett, Berit, Elizabeth ja Annaliis. Turniiri esimene mäng lõppes meie võiduga, mis andis positiivse tooni ka edaspidisteks mängudeks. Suudeti võita ka teine mäng, kuid kolmandas alagrupi mängus tuli tunnistada Jüri Gümnaasiumi paremust (turniiri üldvõitjad). Kokkuvõttes lõpetati alagrupp 2. kohaga, mille tulemusena paigutusime tabelis üsna kõrgele kohale. Edasistes kohamängudes võitis meie kooli võistkond veel ühe mängu, kuid kahes järgmises andis juba väsimus tunda ning viskel ei olnud enam sama teravust, mis päeva alustades. Andsime kõva vastupanu ka Peetri Koolile (saavutasid 2.koha), kuid kaotasime neile geimidega 1:2. Lõppkokkuvõttes saavutasime 16 võistkonna seast kõrge 6. koha, mis on rahvastepalli võistlustel Randvere Kooli seni parim tulemus. Ilmselt oli meie edu üheks põhjuseks uued võistlusvormid, mis tekitasid ühtsustunnet.

Suur tänu osalejatele ja õpetaja Viivikale ja Kirstile!