21.09.18

3. A klassi põnevad tegevused tundides!

Tunnis kordasime küsisõnu ja õppisime koostama küsilauseid. Teema lõppes sõbra intervjueerimisega, esitati küsimusi. Lapsed võtsid kaasa kodus valmistatud mikrofoni või siis lausa päris mikrofoni.

Rääkisime, kuidas on võimalik esitada luuletusi, kasutades erinevaid hääletoone, kehakeelt ja pidada silmsidet kuulajatega. Seejärel toimub dramatiseeringuga luuletuse esitamine. Esituse ajal saime kõvasti naerda!

IMG_20180918_110726

Rääkisime telefoni kasutamise reeglitest, ohtudest, viisakast suhtlemisest, koostasime mobiiltelefoni kasutamise reeglitest plakati kooliõpilasele. Teema lõppes sellel päeval kooli kaasavõetud mobiilidega mängukõnede tegemistega.

IMG_20180918_111610

Randvere kooli 3.A klass on VEPA klass. VEPA metoodika koosneb tõenduspõhistest töövahenditest ja märguannetest, mille kasutamine suurendab õpilaste oskusi oma käitumise ja emotsioonide kontrollimiseks.