23.09.16

5. klassid külastasid Muraste Looduskooli

13. septembril toimus 5. klassidel KIK projekti raames Muraste Looduskoolis mänguline metsaretk „Matkatarkused loodusretkel metsas ja veekogu ääres“. Lapsed õppisid lugema kaarti ja kasutama kompassi, kuid ikkagi juhtus see, et õpetaja juhatati valele teele. Aga nagu öeldakse – harjutamine teeb meistriks, siis meistriteks püüdsime saada ka meeskonnatööalal – sai selgeks, et õpetajat haavatuna metsa hätta jätta ei saa ja ei tohikski. Selle kõige käigus lapsed nautisid loodust ja mängulist retke, mida püüame ka piltidega edasi anda.

Kokkuvõtte kirjutas õpetaja Reilika Arrosaar

5-kl_muraste5-kl_muraste25-kl_muraste4png