30.11.18

5. klassil käis külas Henna Jokinen

29. novembril külastas Randvere kooli 5. klassi inglise keele tundi Henna Jokinen. Külaline saabus meie juurde seoses projektiga Tagasi Kooli ning rääkis õpilastele oma tööst ja karjäärist. Saime teada, mida täpsemalt kujutab endast suhtekorraldamine, kuidas mõjutab meid ja meie otsuseid meedia ning kas kõike, mida meedia vahendusel kuuleme ja näeme peaks alati 100% uskuma. Kõlama jäid veel sellised olulised märksõnad nagu suhtumine, teenindusvalmidus, ametid ja erinevad oskused ning kuidas seda tulevikus rakendada.

Henna Jokineni arvamuse kohaselt on võõrkeelte oskus üha kasvava tähtsusega ning seetõttu peaks koolis  keeli eriti hoolsalt õppima. Muu hulgas saime teada veel seda, mida on loomadel meile õpetada ja kui oluline töö on teha hobuste hambaarstil.

DSC01672