11.11.16

Edukas robootikavõistlus

Kolmapäeval, 9. novembril toimus Viimsi Kooli aatriumis teadmiskeskuse Collegium Eruditionis poolt korraldatud LEGO Sumo robootikavõistlus. Võistlema oli tulnud 10 robotit ja selgusid meeskonnad, kes lähevad detsembrikuu alguses rahvusvahelisele robootikavõistlusele Robotex 2016. Sellel korral jäi alistumatuks robot TangiTehnikud Randvere koolist. Võidukasse meeskonda kuulusid Oliver (5.A), Trevor (5.A), Risto (4.A), Jakob Markus (5.A) ja Georg Rainer (5.B), kes lähevad Viimsit esindama Robotexile. II koha sai Viimsi Kooli õpilase ja Randvere Kooli vilistlase Jan Raini robot RWD ja III koha jällegi Randvere Kooli robot Sokid, kuhu kuulusid Henri (5.A) ja Olari (5.A). Suur tänu juhendajale Aleksile.