07.10.16

Ettelugemisvõistlus

Kolmapäeval, 5. oktoobril korraldas Randvere Kool ülevallalise ettelugemise päeva 4. klasside õpilastele. Osalesid Püünsi ja Randvere kooli õpilased. Randvere õpilastest lugesid omavalitud palasid oma koolikaaslastele ette Sten-Erik 4.A, Liisa 4.B ja Valter 4.C klassist. Žürii, kuhu kuulusid õpetajad Kristiina hermann ja Virve Maasik ning Tiiu Valm Viimsi Rahvaraamatukogust, hindasid laste valitud palade eakohasust ja huvitavust, lugemise selgust ja mõjuvust. Kõige tugevam esitus oli seekord Vlteril ja tema läheb Viimsi valda esindama maakondlikule ettelugemisvõistlusele. Aitäh Tuulile vahva päeva eest!lugemine61 lugemine51 lugemine41 lugemine21 lugemine11 lugemine31.