19.02.15

Gerd Kanter külas noortel korvpalluritel

Kettaheite olümpiavõitja ning maailmameiseter, kuid ka kirglik korvpallifänn Gerd Kanter külastas Korvpalliklubi Viimsi treeningut Randvere Koolis.

Kanter mängis noorte korvpalluritega mitmeid sportlikke mänge, vastas laste küsimustele ja rääkis tippsportlase elust ja väärtustest, sh pühendumisest, toitumisest, koolist, aga ka oma kiindumusest korvpalli vastu. Lisaks saadud emotsioonile, tehti mälestuseks inspireerivast päevast koos olümpiavõitjaga pilti ning küsiti autogrammi. Gerd Kanterile jäi kohtumist meenutama nimeline Korvpalliklubi Viimsi viskesärk.

Korvpalliklubi Viimsi koos Kesklinna Korvpalliklubiga on Tallinna kesklinnas ja Pirital ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 350 lapsega klubipüramiidi.

Paneme Palli Käima!