07.04.16

Harjumaa etluskonkurss 2016

Neljapäeval, 7. aprillil võõrustas Randvere kool Harju maakonna 1.-4. klasside etluskonkurssi. Etlejaid oli üle saja ligi 30 Harjumaa koolist ja seekordseks teemaks oli Omalooming. Lapsed esitasid oma või kaaslase kirjutatud luuletusi.  Žürii sõnul polnud nemad tükk aega nii toredaid luuletusi kuulnud. Randvere kooli esindasid Karoliina 1. klassidest, Rebacca 2. klassidest Mia Meribeli luuletusega, Roger 3. klassidest Oliveri luuletusega ja Carl Jörgen 4. klassidest. Žürii tõstis esile Karoliina õhulise  esituse ja Rogeri mängulise esituse. Ürituse peakorraldajad olid õpetajad Reilika, Kristiina ja Siiri, päeva juhtisid 4.B klassi õpilased. Oli üks vahva päikeseline luulepäev!