05.10.17

Huviringid alustasid

Oktoobrist alustas tööd enamik huviringe, mis pakuvad lastele ohtralt võimalusi pärast koolitundide lõppu kasulikult päeva sisustada. Esimesed tunnid on toimunud juba ka Collegium Eruditionise “taibudel” ja kokandusringil.

Taibu loodusteaduste ringis s oli ülevaatlik tund, kus räägiti ohutusest ja käitumisest erinevates olukordades, vaadati naljaklippi, kuidas laboris käituda ei tohiks.
Jätkajate grupis tegid õpilased ka ühe katse, kus oli vaja nuputada, kuidas panna tops vette nii, et paber märjaks ei saaks ja selgitada, miks paber märjaks ei saa.  Taibu jätkajate grupis on veel vabu kohti, võtke ühendust ringi juhendaja õpetaja Alariga alari@randverekool.edu.ee
Ring71 Ring61 Ring51 Ring41 Ring21 T11