21.12.17

Jõululaada tulu annetati heategvuseks

14. detsembril toimunud kogukondliku heategevusliku jõululaada müügiga teenitud 1413,93 eurost pool läks MTÜ Viimsi Invaühingu toetuseks. Teise poole üle otsustas iga klass ise, millist heategevusorganisatsiooni nad toetada tahavad. Väikese, kuid südamest tulnud annetuse said MTÜ Vähihaigete Laste Vanemate Liit, MTÜ Tallinna Kodutute Loomade Varjupaik, MTÜ Loomus, MTÜ Enneaegsed Lapsed, Haiba Lastekodu, SOS Lasteküla, osa klasse annetas ka teise poole tulust MTÜ Viimsi Invaühingule. pisemad summad pandi Selveris asuvasse annetuskasti.