31.03.16

Kirjandusviktoriin

Neljapäeval, 31. märtsil pidasid 2.-4. klasside õpilased maha kirjandusmängu, mis oli pühendatud armastatud lastekirjaniku Roald Dahli 100. sünniaastapäevale. Eelnevalt pidid lapsed läbi lugema R. Dahli 13 raamatut, mille põhjal olid koostatud ka kõik küsimused. Väga tasavägises mängus kogus enim punkte 3.A klassi võistkond „Vapustavad rebased“, kuhu kuulusid Kaspar, Sten Kaspar ja Torm. Järgnesid võrdselt punkte saanud „Sõbralikud 3.B hiiglased“ koosseisus Henri, Liisa, Maksim, Margit ja Sebastian ning samuti 3.B-d esindanud „Väikesed piimapudelid“, kuhu kuulusid Erin Liis, Ethel, Grete Adele, Keete ja Sten Markus. Mängust võttis osa 17 võistkonda. Aitäh kõikidele osalejatele.