09.11.16

Muusikat talutarest pärimusmuusika festivalini

Ka sel õppeaastal jätkab Randvere kool koolikontsertide sarja õpetaja Kerlini eestvedamisel. Igal trimestril tulb õpilastele külla mõni muusik või muusikakollektiiv, kes tutvustab õpilastele erinevaid muusikainstrumente ja pakub muusikalise elamuse. Teispäeval, 8. novembril oli õpilastel võimalik nautida muusikat talutarest pärimusmuusika festivali lavani.  Külas olid Meelika Hainsoo ja Kulno Malva.  Pillidest oli neil kaasas viiul, hiiu kannel, 10-keelne kannel, karmoška, akordion, torupill, viled, okariina, lokupill ja sansula.

kontsert61 kontsert11 kontsert31 kontsert21 kontsert41 kontsert71