19.01.17

Koolijuhid Pärnus

Kolmapäeval, 18. jaanuaril käisid Viimsi valla haridusjuhid külas Pärnu haridusasutustel, teiste hulgas olid ka õpetajad Siiri ja Leelo Randvere Koolist. Pika, kuid huvitava päeva jooksul külastati Pärnu vabakooli, kunstide kooli, riigigümnaasiumit, Kuninga tänava põhikooli, Vanalinna kooli ja Pernova loodushariduskeskust. Iga kool oli omanäoline ja pakkus ideid, mida saaks rakendada ka Viimsi koolides. Viimsi Vallavalitsus korraldab sarnast väljasõitu haridusasutuste juhtidele juba kolmandat aastat, eelnevatel aastal on külastatud Tartu ja Võru koole.

Parnu21