09.06.16

Koolilõpuaktused

Teisipäeval, 7. juunil lõpetas Randvere kooli 1. lend. Õpetaja Merilin Kõre jättis hüvasti 6. klassiga, mida ta oli juhatanud alates sellest hetkest, kui see alustas aastal 2010 Viimsi Keskkooli.  Kolm esimest klassi õppisid lapsed Viimsi suures koolimajas, tulid 4. klassi Randverre ja nüüd ootab Viimsi Keskkool neid tagasi oma rüppe 7. klassi.

Viimasel koolipäeval oli kokku kolm aktust. Alustasime 3.-5. klasside ja väikeste klassidega. Esimesel aktusel heiskasime esmakordselt lipumasti Eesti ja Viimsi valla lipu kõrvale kooli logoga lipu. Seda tegid meie kõige vanemad õpilased Kevin Jarod ja Tanel. Aktused olid emotsionaalsed ja toredad, esines mudilaskoor ja esimeste klasside koor, kes on õpetaja Kerlini ja Eteri eestvedamisel õppinud hulga vahvaid laule. Tantsurühm, kelle põskedel oli eelmise päeva Viimsi tantsuetenduse õhetus, tantsisid õpetaja Anli õpetatud Viimsi valssi. Õpetaja Kirsti oli koos oma vahvate näiteringi lastega õppinud koguni kolm meeleolukat ja õpetlikku näitemängu. Esines ka kooli bänd koosseisus Tanel, Kevin Martin ja Jaan. Õrnalt kõlas õpetaja Eteri juhendatud 2.-4. T klasside kellade ansambel. 1.A ja õpetaja Eve valmistasid 6. klasside jaoks ette päevakohase luuletuse.

PÄIKEST JA MÕNUSAT SUVE! KOHTUMISENI 1. SEPTEMBRIL!Lopuaktus21Lopuaktus31Lopuaktus41Lopuaktus51Lopuaktus61