01.05.17

Külalised Hollandist

Eelmisel nädalal külastas Randvere kooli kaheksa Hollandi koolide direktorit. Nad  tundsid huvi Eesti haridussüsteemi vastu üldisemalt, kuid eriti huvitas neid, kuidas toimud Eestis hariduslike erivajadustega õpilaste kaasamine. Kooli tutvustasid külalistele õpilased 3.-6. klassideni. Iga direktor sai endale  kaks õpilasest giidi ja nad käisid tund aega koolimajas ringi, astusid sisse klassiruumidesse ja vastasid ka külaliste küsimustele. See oli õpilastele väga emotsionaalne kogemus ja külalised olid üllatunud, kui vabalt lapsed nendega inglise keeles suhtlesid.

Holl21 Holl11