23.11.18

Külas käis Ilmar Trull

Reedel 24. novembril kohtusid viiendad klassid luuletaja ja illustraatori Ilmar Trulliga. Lapsed olid ette valmistunud, joonistades pilte tema luuletuste kohta ja kirjutades üles küsimusi, millele tahtsid vastuseid kuulda.

Kohtumine möödus mõnusas meeleolus, Ilmar Trull rääkis oma lapsepõlvest ja kooliajast kui ka sellest, kuidas luuletused sünnivad. Kuna ta on üle 22 aasta avaldanud luuletusi nädalalehes Eesti Ekspress, võib igaüks ise arvutada, kui palju luuletusi juba kokku on saanud – rohkem kui 52 x 22. Kas juba valmis luuletust olete ka muutnud? Kust saate inspiratsiooni? Kas endal läks koolis nii nagu Jussil, kes “läks lolli peaga kooli”? – kõike seda ja paljutki muud tuli jutuks.
Luuletaja oli vaimustatud laste joonistatud piltidest ja küsis luba neid edaspidi Eesti Ekspressi ristsõnades kasutada. Tore, et meie kohtumine oli vastastikku kasulik!

IMG_0270