25.02.15

Lauluvõistlus “Sinilind”

Kolmapäeval, 25. märtsil said läbi kooli lauluvõistluste eelvoorud, mille põhjal valiti välja need laululapsed, kes lähevad konkursi järgmisse vooru “Viimsi laululaps 2015”, mis toimub 11. aprillil Viimsi kultuurikeskuse saalis. Žürii andis võimaluse kõigile lastele, kes haarasid oma lauluga publiku kaasa ja olid sõbrad mikrofoniga. 1. klasse esindavad valla lauluvõistlusel Karoliine, Sofia, Marleen ja Mirtel, 2. klasse Berit, Dorel Lisett, Mailen-Elen ja Martin, 3. klasse Anette Amanda, Maarja-Helena ja Markus, 4. klassi Hella ja 5. klassi Rebecca ja Annabel. Suur tänu õpetaja Kerlin Takk’ile laulude õpetamise ja lauluvõistluse korraldamise eest ning edu kõigile lauljatele valla lauluvõistlusel!

Laul1