10.04.17

Lindgren ja pardiralli

3. klasside õpilase on sel kevadel osalenud mitmel konkursil. Kõik 3. klassid osalesid Lastejaama meisterdamiskonkursil 110 Lidgreni tegelast. Selle raames külastati raamatukogutundi, kus Tuuli tutvustas Lindgreni raamatuid ning tegelasi; osaleti uurimistegevuses, mille käigus koguti täpsemat infot selle tegelase kohta, keda hakati meisterdama, lõpuks koguti vajalik materjal ja meisterdati omanäoline tegelane mõnest Lindgreni raamatust.

3.B klass osales ka pardiralli plakatite konkursil. Pardirallit korraldatakse Eestis juba aastaid Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toetuseks.

Konkurss31 Konkurss21