20.01.17

Lõbus aabitsapidu

Hurraa! 1. klassid on edukalt oma Lotte aabitsaga lõpule jõudnud ja täna tähistasid nad pidulikult seda tähtsat hetke. Õpetajad Kristi, Esti ja Nele aitasid lastel aabitsateemalised väikesed etendused ette valmistada. 1.A mängis tähtedega sõnamängu, 1.B esitas teistele kuulamiseks ühe õudse loo, mis lõpuks nii õudne ei olnudki, vaid hoopis naljakas. 1.C tutvustas kõiki Eestis elavaid rändlinde ja paigalinde nende laulu järgi. Õpetaja Kerlin ja Eteri tulid oma klassidega peole külalisteks ja koos lauldi üks tore tähtede laul. Peo lõpetuseks said lapsed mängida erinevaid mänge.

Aabits31 Aabits61 Aabits41 Aabits21 Aabits81 Aabits71 Aabits51