16.03.18

Meisterdetektiivid, Wales, Känguru ja muud

Viimane nädal on olnud sündmusterohke. On toimunud mitmeid üleriigilisi ja maakondlikke ürituse, kus lastel oli võimalk oma teadmisi ja oskusi proovile panna.

14. märtsil osalesid 2. ja 3. klassi õpilased Pärle, Triin ja Sören Kiili Gümnaasiumis toimunud Harjumaa esimesel meisterdetektiivide päeval. See oli tegus ja tore päev, kokku olid tulnud rõõmsameelsed, tähelepanelikud ja nutikad  lapsed üle kogu Harjumaalt ja proovisid kätt detektiivide igapäevatöös ette tulevate ülesannete lahendamisel.

Harjumaa 6. klasside inglise keele teemapäeval “Wales – Facts and Legends” Aruküla Koolis osalesid Iiris Marie, Linda Lovise, Aleksander Martten ja Oliver. Lahendati erinevaid ülesandeid ja toimus viktoriin, küsimused kõik teadagi Wales´i kohta.

Maakondlikul 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadil Tabasalus ragistasid ajusid Rasmus, Trevor Kenneth, Sten Markus, Valter, Iiris Marie ja Romet.

Iga-aastasel TÜ Teaduskooli ja Eesti Matemaatika Seltsi Känguru võistlusel näitas oma matemaatilist nutikust seekord 83 1.-6. klasside õpilast.

Oly32 Oly22