01.03.17

Mudilaskoor laulis Viimsi Päevakeskuses

Vastlapäeval, 28. veebruaril esines Randvere kooli mudilaskoor Viimsi päevakeskuses. Rõõm oli laulda vanainimestele, keda oli pea saalitäis meid kuulama tulnud. See oli koori esimene tuleproov eeloleva suve koolinoorte laulupeo repertuaariga. Kontserti alustasime kahe tuntud lauluga „Uhti, uhti, uhkesti” ja „Laulu mõju”. Kuna need laulud on nii vanad ja populaarsed, siis oli ka saalist lauluhääli kuulda. Edasi järgnesid uusloomingulised laulud, mis heliloojate poolt spetsiaalselt selleks peoks kirjutatud. Kontserdi lõpuks kõlas Piret Rips-Laulu „Lööb suvelaulu rohutirts,” mis on ka koori üks lemmiklauludest. Kogesime väga sooja ning tänulikku vastuvõttu ja lapsi rõõmustas suur kommikott. Saime ka kinnitust, et mõned laulud vajavad veel lihvimist. Koori juhatasid õpetajad Kerlin ja Eteri.