09.03.17

Mudilaskoori laululaager

Kooli mudilaskoor ja tantsurühmad valmistuvad noorte laulu- ja tantsupeo viimasteks ülevaatusteks aprillis, mil otsustatakse lõplikult, kes pääsevad suvisele suurpeole. Mudilaskoor andis eelmisel nädalavahetusel koos oma sõpradega Laulasmaa koolist laulupeo repertuaarile viimast lihvi. See oli juba teine Randvere ja Laulasmaa ühine laululaager. Õpetaja Kerlin ja Eteri loodavad, et lauljad on nüüd ülevaatuseks valmis. Lapsed nautisid nii lauluproove, ühist söömaaega kui õhtust diskot ja eriti rõõmustas kõiki võimalus koolimajas ööbida.

Mudil61 Mudil51 Mudil41 Mudil31 Mudil11 Mudil81 Mudil71