Muudatused õppetöös

Head vanemad!

Varsti saab pool õppeaastast läbi ja sellega seoses toimub kooli päevakavas alates 19. jaanuarist mitmeid muutusi.

• Ujumine asendub 2. ja 3. klassidel rütmikaga, 1., 4. ja 5. klassidel lõpeb rütmika ning algavad ujumistunnid, ujuma lähevad ka väikesed klassid.
  • Kena talveilm annab lootust, et saame alustada ka suusatamisega. Kehalise kasvatuse tunnid on seetõttu alates 2. klassist osades klassides paaristunnid. Suusatundides peab lastel olema oma varustus. Kui teil juhtub kodus olema sellist laste suusavarustust, mida te ei vaja, siis oleksime tänulikud, kui te need hooajaks koolile kasutada annaksite.

Täpsem info tuleb ka klasside listidesse. Ujumis- ja suusatundide kohta saab lisaks küsida ka klassijuhatajalt ja/või kehalise kasvatuse õpetajalt ning suusavarustuse koolile kasutada andmise kohta kehalise kasvatuse õpetajatelt Viivika Viickberg viivika@randverekool.edu.ee ja Märt Rohlin martr@randverekool.edu.ee.