06.11.18

Muuseumitund Tallinna Nukumuuseumis

2. novembril külastasid Randvere kooli väikeste klasside lapsed nukumuuseumi, kus toimus muuseumitund.

Muusika ja kunstide tunnis uuriti nähtamatu nähtavaks tegemise võimalusi kunstis kõige avaramas mõttes. Kuidas muuta etteaste huvitavaks, maal sisukaks või muusika mõjuvaks? Kas muusikat saab näha või kunsti kuulata? Kuidas „ lugeda“ ruumi ja kasutada ära ruumis tekkivat energiat?  Õpilased kogesid, et kunstis pole õiget ja valet sõnade tavapärases tähenduses ning said ise proovida „raamist välja“ mõtlemist. Kunstitunni motoks oli: usalda iseennast!