19.09.18

Õpituba “Tere, kool!” tegutseb!

Sel sügisel tegeleb Randvere Kool koostöös Eesti Lugemisühinguga Integratsiooni SA toel ja Kultuuriministeeriumi rahastusel projektiga „Muukeelsete laste pereliikmete õpituba „Tere, kool!“.

Projektiga seoses on juba kahel korral on koos olnud muukeelsete laste pereliikmed. Esmaspäeva, 17. septembri õhtul mängisid vanemad koos lastega orienteerumismängu, kus tuli leida kohad koolimaja ümbruses ja seal oma gruppi pildistada. Tegevus jätkus koolis teelauas ja viktoriiniga. Edaspidi on kavas bussiekskursioonid – 22. septembril Jõelähtmele ja Rebala kaitsealale ja 29. septembril A. H. Tammsaare sünnipaika Vargamäele.

Kultuurireisidest huvitatutel võtta ühendust õpetaja Michelle-Nataliga!

õpituba 17-09 Randvere

maastikumäng Nikolas