09.02.16

Playboxide päev

Esmaspäeval, 8. veebruaril oli koolimajas palju elevust, sest suur osa õpilastest osales playboxi konkursil, kus oli video järgi vaja jäljendada ühte Eesti artisti. Laste lemmikartistideks osutusid Gurly Strings, Lenna Kuurma, Getter Jaani, Maria Vahtramäe ja Karl-Erik Taukar. Žürii ülesandeks oli välja valida üks esitus, mis esindab kooli maakondlikul konkursil Kosel ja selleks osutus 2.B klassi tüdrukute Katarina, Mia Liisa ja Mia-Madlei etteaste “Helista mulle mobiilile”. Kuna vahvaid esinemisnumbreid oli palju ja panustatud oli nii kava õppimisse, riietusse kui ka pillide meisterdamisse, siis on lastel veel kord võimalus esineda järgmisel neljapäeval, 18. veebruaril kell 18.00 Playboxide õhtul. Oodatud on laste pereliikmed ja kogu Randvere kogukond.