Programmeerimisvõistluse “Viimsi progeja 2015 – kood on põnev ja kasulik” tulemused

Viimsi Kooli teadmiskeskus Collegium Eruditionis kuulutas välja 18. märtsil programmeerimisvõistluse „Viimsi progeja 2015 – kood on põnev ja kasulik“. Sellel aastal oli lähteülesandeks muuta programmeerimise abil õppimine või õpetamine põnevamaks. Kasutades erinevaid keeli/keskkondi (Scratch, Javascript, Python jne) tuli programmeerida töötav programm, äpp, mäng vms, mida saaks kasutada õpilane kas uute teadmiste omandamiseks, õpitu kinnistamiseks või mis oleks abiks õpetajale tunni huvitavamaks muutmisel.
Nooremas vanuseastmes hindas žürii auhinnavääriliseks Randvere Kooli 5. klassi õpilase Ralf Marcuse astendamise äppi ja Viimsi Kooli 4c klassi õpilase Partiku veebilehtede sirvimise äppi.

Programmeerimisvõistluse korraldamist toetasid: SA Eesti Teaduagentuur, Haridus-ja Teadusministeerium, Viimsi vald, Energia Avastuskeskus, TTÜ Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskus Mektory.