15.11.16

Projektipäev

Teisipäeval, 15. novembril sündis Randvere koolis 2. kooliastme projektipäeva näol loodetavasti uus traditsioon, mis astub väärikalt digiõppepäevade kõrvale. Kogu päeva teema leiti loodusõpetuse programmist ja selle ümber ehitati igale klassile üles õppekavast lähtuv koolipäev. Töötasid matemaatika, loodusõpetuse, inglise keele, eesti keele, muusika ja rütmika ning kehalise kasvatuse pesad. Kõik tegevused pesades olid seotud loodusõpetuse teemaga. Päev oli põnev, pakkudes õpilastele hulgaliselt võimalusi loovaks lähenemiseks õppimisele. Proovile sai panna ka oma koostööoskuse, taibukuse ja osavuse.

proj11 proj21  proj41 proj51 proj61 proj71 proj81 proj91 proj101