30.08.18

Randvere kool liitus KiVa programmiga!

KiVa programm on tõenduspõhine programm kiusamise ennetamiseks ja vähendamiseks. Programm on välja töötatud Soomes, Turu Ülikoolis ja seda rahastab Soome haridus- ja kultuuriministeeriumi. KiVa programm toimib kooliterviklikult ehk kaasatud on kogu koolipere. Soomes on programmiga liitunud koguni 90% koolidest.

Meie kooli õpetajad Alari, Triin, Liina, Michelle, Siret ja Margit käisid 23.-24. augustil KiVa suvekoolis Viljandi järve kaldal, Sammuli puhkekülas. Kogemuste rohkes suvekoolis kohtuti teiste KiVa koolidega ning seal toimusid erinevad töötoad.

29. augustil toimub KiVa koolituspäev ka Randvere koolis, millest võtsid osa pea kõik kooli õpetajad. Vaata vahvat videot allpool!

ulkiu