Randvere kool võtab osa projektist: “Peatu, vaata ja veendu!”

Juba kolmandat aastat korraldab Maanteeamet koostöös Politsei-ja Piirivalveameti ning kohalike omavalitsustega koolide V-VI klasside õpilastele kampaania PEATU, VAATA JA VEENDU! mille eesmärgiks on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel. Liiklusõnnetuste statistika järgi on üheks riskigripiks 8-14 aastased jalakäijad.

Kampaania ühe tegevusena viiakse 2018. aasta sügisel kooliõpilaste poolt läbi markeerimisaktsioon, mille käigus märgitakse ohtlike teeületuskohtade juurde kõnniteedele sõnum PEATU, VAATA, VEENDU!

IMG_0901maanteamet