13.04.16

Randvere Kooli 4.-6. klasside mälumängumeistrivõistlused

Selgunud on Randvere Kooli 2015/16. õppeaasta koolisesise mälumängumeistrivõistluse parimad kilvarid. Õppeaasta jooksul toimus kolm vooru, kus igas voorus küsiti 32 küsimust erinevatest valdkondadest: loodus, geograafia, majandus, teadus ja tehnika, teater, kunst, sport, meelelahutus jne. Küsimustele vastamiseks kasutati veebipõhist keskkonda Kahoot. Parimad meeskonnad selgitati välja klassiastmete lõikes.

4. klasside arvestuses tuli võitjaks 39 punktiga meeskond Huntponid 4b koosseisus Mattias, Karl-Andre, Linda-Lovise ja Ronja. 5. klasside arvestuses pälvis 52 punktiga I koha meeskond Oranź koosseisus Marleen, Emilie, Siim ja Hella. 6. klasside arvestuses võitis 42 punkti I koha meeskond R6I koosseisus Meribel, Freddy Aleksander, Ralf Marcus ja Janina.

Koondtabelitega saab tutvuda:

Suur tänu kõikidele meeskondadele, kes võistlusel osalesid.