03.11.15

Robootikavõistluse tulemused

Esmaspäeval, 2. novembril toimus Viimsi Kooli teadmiskeskuse LEGO Sumo ja joonejärgijate robootikavõistlus, kus selgitati välja teadmiskeskuse esindus rahvusvahelisele robootikavõistlusele Robotex 2015. LEGO Sumo turniiril jäi alistamatuks robot Zumo (Jorgen Tiigisoon 8c). II koha saavutas robot Sumps (Patrik Tamm 5c ja Breiton Peerna 5c) ja III koha robot Brobot (Rasmus Eerik Varik 6b klass Haabneeme Kool).

Joonejärgijate võistlusel läks I koht Randvere Kooli 6. klassi meeskonnale koosseisus Jan Rain, Freddy Aleksander ja Ralf Markus ning robotile Blue Falcon 2.0.

Meeskond läheb võistlema Robotexile 4.-6. detsembril TTÜ Spodrihoones.

Suur tänu kõikidele osalejatele ja õpilaste juhendajale Aleks Kohale.