25.01.17

Robotimaania

Täna oli 3. klasside pesa-saginat täis. Lapsed ehitasid taaskasutatavatest materjalidest inimesesuuruseid roboteid. Koolis on üks salakamber, kuhu kõigil on võimalik hoiule viia igasugust materjali ja pakendeid, mida enam mujal vaja ei lähe, et õpilastel oleks võimalik seda meisterdamiseks kasutada. Sinna kambrisse mindigi koos õpetaja Jane, Kaidi ja Kadriga ning leitigi kaste, paberit ja muid asju, mis olid robotite ehitamiseks nagu loodud. Robotite ehitamine seostati teemadega magnet, elekter ja vooluring. Kuna tegemist oli rühmatööga, oli lisaks ehitustegevusele vaja pidada ka läbirääkimisi ja jagada tööülesandeid. Selle kõigega sai lapsed hakkama ja tööd tehti innuga, isegi vahetundi ei raatsitud minna.

Robi81 Robi31 Robi21 Robi11 Robi71 Robi51 Robi41 Roboi11 Roboi21