02.01.17

Südamlik jõulukontsert

Randvere kool pida sel aastat jõulueelset kontserti Viimsi Püha Jaakobi kirikus, kuna armas ja kodune Randvere kirik on meie jaoks kitsaks jäänud. Isegi Püha Jaakobi kirikusse mahtumisega oli tükk tegemist. Kirik oli lastest, kooli töötajatest ja laste vanematest tulvil. Kontsert oli kaunis, südamlik ja lihtne. Esinesid kooli bänd, mudilaskoor, nii laulu- kui pillisolistid ja klasside ansamblid. Kavas oli enamasti jõulumuusika, aga kõlasid ka igihaljad tuttavad laulud ja pillilood. Viimsi Püha Jaakobi koguduse õpetaja Mikk Leedjärv tuletas meile meelde, mis tähendus on jõuludel ning süstis kõigisse usku headusse. Kontserdi lõpus laulsid õpetajate ja mudilaskoori ühendatud jõud ning kõige lõpuks kõlas ühislaul. Suur tänu, õpetaja Margit, Kerlin, Eteri ja Käll, et te andsite lastele võimaluse pakkuda oma lähedastele südamliku jõulukontserdi kaunis Püha Jaakobi kirikus.

jhommik31 jhommik71 jhommik51 jhommik41 jhommik21 jhommik11 jhommik101 jhommik91 jhommik61